Kierownik Sklepu - Maków Mazowiecki

#REQ0012656

Poszukujemy energicznej i kreatywnej osoby na stanowisko Kierownik Marketu Grene w Makowie Mazowieckim. Oferujemy stabilną i pełną wyzwań  pracę, atrakcyjne wynagrodzenie stałe i premię uzależnioną od wyników sklepu.

Główne zadania:

  • Efektywna organizacja pracy marketu
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Profesjonalna obsługa klientów sklepu
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i biznesowych
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Budowanie wizerunku firmy na lokalnym rynku

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie
  • Dobra znajomość branży rolniczej
  • Umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
  • Doświadczenie w handlu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na zmiany i nowe zadania
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrkacyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, fundusz socjalny)