Młodszy Specjalista ds. Danych Produktowych / Junior Product Data Steward

#REQ0009511

Dla dalszego dynamicznego rozwoju Kramp poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Danych Produktowych
w siedzibie firmy – w Modle Królewskiej k. Konina

Czym będziesz się zajmować?

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu Działu Danych Produktowych, który odpowiada za gromadzenie i przetwarzanie danych produktowych od dostawców.

Co oferujemy?

•    Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
•    Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
•    Jasno określoną ścieżkę rozwoju
•    Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
•    Fundusz Socjalny
•    Prywatną opiekę medyczną
•    Dofinansowanie do Kart Multisport
•    Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej

Nasze oczekiwania:
•    Wykształcenie wyższe
•    Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
•    Dobra znajomość pakietu MS Office (Excell)
•    Umiejętność przetwarzania dużej ilość informacji, zdolności analityczne
•    Umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na nowe zadania
•    Umiejętność pracy w zespole
•    Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

•    Gromadzenie danych produktowych od dostawców z różnych źródeł
•    Wprowadzanie lub import danych produktowych do systemów
•    Weryfikacja poprawności i spójności danych produktowych na każdym etapie ich przetwarzania
•    Uczestniczenie w projektach działu

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej www.karierawkramp.pl (przycisk Aplikuj)

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.
Ofert niewykorzystanych nie zwracamy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kramp  Sp. z o.o.  oraz pozostałe spółki kapitałowe grupy Kramp  na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Kramp Sp. z o.o.  z siedzibą w Modle Królewskiej; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: IODkramp.pl@kramp.com - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych nie dłużej niż 12 miesięcy, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę.