Administrator Dokumentacji Zakupowej

#REQ0009513

Czym będziesz się zajmować?
Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu, który odpowiada za poprawność przepływu dokumentacji związanej z zakupem oraz wsparcie IT

Główne zadania na oferowanym stanowisku:
•    Dbanie o optymalizację procesu obiegu faktur
•    Przygotowywanie i zarządzanie szablonami faktur zakupowych
•    Przygotowywanie raportów i analiz,
•    Wykonywanie testów użytkowych
•    Zarządzanie danymi w Image Capture i skrzynkach pocztowych OUTLOOK
•    Wprowadzanie faktury i korekt zakupowych do systemu
•    Zlecanie płatności i organizowanie przedpłat
•    Sprawdzanie poprawności danych na dokumentach
•    Sprawdzanie cen zakupu i terminów płatności
•    Monitorowanie i rozliczanie różnic w dostawach
•    Bezpośrednie wsparcie dla Operacyjnego Działu Zakupu oraz ścisły kontakt z pozostałymi Działami Finance & Control SEE

Nasze oczekiwania:
•    Wykształcenie min. średnie o profilu informatycznym
•    Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
•    Praktyczna znajomość MS Office
•    Wiedza na temat przesyłania informacji o transakcjach biznesowych EDI
•    Umiejętność pracy z regułami OUTLOOK oraz skryptami VBA
•    Znajomość i umiejętność korzystania z języka programowania będzie zaletą
•    Umiejętność automatycznego przetwarzania faktur
•    Ogólna wiedza z zakresu procedur związanych z handlem
•    Doświadczenie związane z obsługą faktur mile widziane
•    Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
•    Umiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielnej pracy
•    Umiejętność pracy pod presją czasu
•    Zdolność analitycznego rozwiązywania problemów

Co oferujemy?
•    Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
•    Rodzinną atmosferę pracy
•    Współpracę z ludźmi pełnymi pasji
•    Profesjonalne szkolenia
•    Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy

Zgłoszenia przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną

Kliknij poniżej w przycisk Aplikuj, żeby wysłać swoją aplikację.

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.  Ofert niewykorzystanych nie zwracamy.