Specjalista ds. Personalnych

#REQ0011009

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do Działu Personalnego i zajmować się będzie prowadzeniem administracji kadrowo-płacowej pracowników grupy Kramp.

Jeśli szukasz stabilnej pracy i angażujesz się w to co robisz, to właśnie Ciebie szukamy. Nie whaj się, prześlij swoje cv i dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Współuczestnictwo w naliczaniu wynagrodzeń
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń wymaganych przepisami
  • Sporządzanie raportów dotyczących danych kadrowych i płacowych
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach dla pracowników
  • Obsługa pozapłacowych benefitów pracowniczych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w biznesie
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w średniej lub dużej firmie
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu naliczania wynagrodzeń
  • Znajomość programu Płatnik i TETA Kadry i Płace (Workday będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy i duża samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • Elastyczność, gotowość dostosowywania się do zmieniających się potrzeb biznesowych
  • Nastawienie na pracę zespołową

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, fundusz socjalny)

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta jest dla Ciebie interesująca, prześlij za pomocą przyciusku aplikuj.

Kontakt

Jeśli masz pytania odnośnie stanowiska, skontaktuj się z naszym Rekruterem Anią Trenogow at anna.trenogow@kramp.com