Specjalista Wizualizacji Sieci / Merchandiser / Sales Service Technician

#REQ0008101

Oferujemy:
•    stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    fundusz socjalny
•    dofinansowanie do kart Multisport
•    świadczenia związane z odbywaniem podróży służbowych  (transport, zakwaterowanie, całodzienne wyżywienie )
•    profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
•    możliwość korzystania z nowoczesnych narzędzi
•    ciekawą pracę z dynamicznym zespołem handlowym

Główne zadania:

•    wykładanie towarów zgodnie ze standardami na naszej sieci detalicznej w sklepach na terenie całej Polski
•    dbanie o porządek i właściwą ekspozycję towarów na sklepie
•    analizowanie konkurencji w obszarze obsługi i ekspozycji towarów
•    zgłaszanie pomysłów dotyczących ekspozycji towarów, promocji, cen
•    udział w projektach ekspozycji towarowych

Nasze oczekiwania:
•    wykształcenie minimum zawodowe
•    dyspozycyjność  i gotowość do pracy na terenie całej Polski
•    prawo jazdy kat. B
•    umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
•    zdolności organizacyjne
•    umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na zmiany i nowe zadania
•    samodzielność i dobra organizacja pracy, odpowiedzialność