Grafik Komputerowy / Graphic Designer

#REQ0008770

Grafik Komputerowy
w siedzibie firmy – w Modle Królewskiej k. Konina

Nasze oczekiwania:
•    Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
•    Znajomość obsługi oprogramowania InDesign, Photoshop, Illustrator
•    Doświadczenie w realizacji projektów graficznych
•    Umiejętność połączenia pasji twórczej z profesjonalizmem zawodowym
•    Kreatywność, samodzielność i zaangażowanie w działaniu
•    Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Główne zadania na oferowanym stanowisku:
•    tworzenie i produkcja materiałów marketingowych offline i online
•    tworzenie komunikacji marketingowej opartej na różnych szablonach i identyfikacjach marki

lub

•    tworzenie etykiet i opakowań na produkty dla branży
•    projektowanie elementów graficznych opakowań

Co oferujemy?

•    Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
•    Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
•    Jasno określoną ścieżkę rozwoju
•    Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
•    Fundusz Socjalny
•    Dofinansowanie do Kart Multisport
•    Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej www.karierawkramp.pl (przycisk Aplikuj)

lub e-mailem na adres: personel@kramp.com
z nazwą stanowiska w temacie
Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.
Ofert niewykorzystanych nie zwracamy.