Analityk Systemowy

#REQ0008838

Czym będziesz się zajmować?

Analityk Systemowy odpowiedzialny jest za  tworzenie specyfikacji i wdrożenia modyfikacji dla aplikacji , uczestniczy również w realizacji zadań projektowych.

Główne zadania:

  • Przekładanie koncepcji i wymagań biznesowych na funkcjonalności
  • Tworzenie skryptów testowych i testowanie nowych rozwiązań programowych
  • Planowanie i kierowanie wdrożeniem nowych funkcjonalności i oprogramowania zgodnie
    z planami
  • Dokumentowanie nowych rozwiązań programowych
  • Utrzymywanie i obsługa aplikacji oraz  baz danych
  • Zapewnienie trzeciej linii wsparcia funkcjonalnego
  • Udział w realizowanych zadaniach projektowych
  • Realizacja wyznaczonych KPI

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie IT
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych
  • Mile widziane wiedza i doświadczenie w metodologii Agile/SCRUM
  • Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji i oprogramowania
  • Wiedza w obszarze systemów ERP
  • Znajomość baz danych
  • Mile widziana znajomość systemów wykorzystywanych w obszarze sprzedaży detalicznej
  • Dyspozycyjność

Co oferujemy?

  • Nieograniczone możliwości rozwoju
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Rodzinną atmosferę pracy
  • Współpracę z ludźmi pełnymi pasji
  • Profesjonalne szkolenia
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Karierę bez ograniczeń

Zgłoszenia przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty. Ofert niewykorzystanych nie zwracamy

Prosimy do aplikacji dołączyć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kramp Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych przeze mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich można żądać od kandydata na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy i innych właściwych ustaw, w celu rekrutacji oraz zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy:
Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez nas obowiązku nałożonego przepisami prawa, oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w procesie rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji można znaleźć
w
Personalnej Polityce Prywatności (www.kramp.com.pl/polityka-prywatnosci).