Operational Purchaser / Specjalista ds. Zakupów

#REQ0008967

Specjalista ds. Zakupów
w siedzibie firmy – w Modle Królewskiej k. Konina

Czym będziesz się zajmować?

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu Działu Zakupu, który odpowiada za składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych oraz monitorowanie i uzupełnianie stanów magazynowych.

Co oferujemy?

•    Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
•    Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
•    Jasno określoną ścieżkę rozwoju
•    Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
•    Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
•    Fundusz Socjalny
•    Dofinansowanie do Kart Multisport
•    Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej

Główne zadania:

•    Składanie zamówień do dostawców krajowych i zagranicznych,
•    Monitorowanie terminowej realizacji dostaw
•    Analiza stanów magazynowych i uzupełnianie zapasów,
•    Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie, prowadzenie wymaganej dokumentacji zakupowej
•    Utrzymywanie i ciągłe doskonalenie relacji z dostawcami,
•    Proponowanie usprawnień i zmian w celu optymalizacji łańcucha dostaw
•    Współpraca z innymi działami firmy.

Nasze oczekiwania:

•    Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
•    Umiejętność pracy pod presją czasu,
•    Umiejętności ustalania priorytetów, zdolności organizacyjne, samodzielność,
•    Zdolności analityczne oraz skuteczność rozwiązywania problemów,
•    Nastawienie na klienta,
•    Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów.

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony internetowej www.karierawkramp.pl (przycisk Aplikuj)

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.
Ofert niewykorzystanych nie zwracamy.