IT Information Analyst

#REQ0009081

Czym będziesz się zajmować?

Analityk Systemowy odpowiedzialny jest za  tworzenie specyfikacji i wdrożenia modyfikacji dla aplikacji , uczestniczy również w realizacji zadań projektowych.

Główne zadania:
•    Przekładanie koncepcji i wymagań biznesowych na funkcjonalności
•    Tworzenie skryptów testowych i testowanie nowych rozwiązań programowych
•    Planowanie i kierowanie wdrożeniem nowych funkcjonalności i oprogramowania zgodnie
z planami
•    Dokumentowanie nowych rozwiązań programowych
•    Utrzymywanie i obsługa aplikacji oraz  baz danych
•    Zapewnienie trzeciej linii wsparcia funkcjonalnego
•    Udział w realizowanych zadaniach projektowych
•    Realizacja wyznaczonych KPI
Nasze oczekiwania:
•    Wykształcenie wyższe w dziedzinie IT
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•    Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych
•    Mile widziane wiedza i doświadczenie w metodologii Agile/SCRUM
•    Doświadczenie w rozwijaniu aplikacji i oprogramowania
•    Wiedza w obszarze systemów ERP
•    Znajomość baz danych
•    Mile widziana znajomość systemów wykorzystywanych w obszarze sprzedaży detalicznej
•    Dyspozycyjność
Co oferujemy?
•    Nieograniczone możliwości rozwoju
•    Międzynarodowe środowisko pracy
•    Rodzinną atmosferę pracy
•    Współpracę z ludźmi pełnymi pasji
•    Profesjonalne szkolenia
•    Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
•    Karierę bez ograniczeń