Analityk IT/Wdrożeniowiec

#REQ0010406

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie częścią zespołu IT, który odpowiada za całościowe wdrożenie systemu Dynamics 365 Finance & Operations w sieci sklepów franczyzowych GRENE na terenie całej Polski, utrzymanie i obsługę baz danych i zapewnienie wspacia funkcjonalnego.

Główne zadania

  • Wdrożenie nowego systemu w sieci sklepów (szkolenia, parametryzacja oprogramowania, przenoszenie danych, wsparcie na sklepie, wsparcie po zakończeniu wdrożenia)
  • Planowanie i kierowanie wdrożeniem nowych funkcjonalności i oprogramowania Dynamics 365 Fianance & Operations (moduły Retail and Finanse)
  • Tworzenie skryptów testowych i testowanie nowych rozwiązań programowych
  • Dokumentowanie nowych rozwiązań programowych oraz tworzenie instrukcji obsługi dla użytkowników
  • Utrzymanie i obsługa aplikacji oraz baz danych
  • Zapewnie drugiej linii wsparcia funkcjonalnego oraz eskalowanie do trzeciej linii
  • Utrzymanie oraz rozwój integracji pomiędzy systemami firmy Kramp

Nasze oczekiwania

  • Licencjat w dziedzinie IT lub administracji biznesu.
  • Znajomość języka SQL, tworzenia skryptów w PowerShell oraz raportów w Power BI,
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Wiedza funkcjonalna w dziedzinie systemów ERP oraz znajomość zagadnień z obszaru handlu detalicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Mile widziana umiejętność programowania w językach .Net i X++
  • Dyspozycyjność – stanowisko wymaga częstych wyjazdów służbowych (również w weekendy)

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Atrkacyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Karty Multisport, fundusz socjalny)

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta brzmi interesująco, zachęcamy do przesłania cv za pomocą przycisku aplikuj.

Kontakt

W razie pytań prosimy o kontakt z naszym rekruterem – Anią Trenogow, anna.trenogow@kramp.com