Asystent Fotografa / Administrator

#REQ0010596

Szukasz stabilnej pracy? Angażujesz się w to co robisz?

Nasz zespół Zarządzania Zasobami Cyfrowymi (Digital Asset Managment) szuka kandydatów na stanowisko Asystenta. Osoba zatrudniona w tej roli będzie na co dzień wspierać pracę fotografów zapewniając wysokiej jakości produkty do studia fotograficznego i prowadząc jego dokumentację.

Doświadczenie w pracy administracyjnej będzie atutem, ale chętnie rozważymy kandydatów szukających pierwszego doświadczenia zawodowego.

Brzmi ciekawie? Nie wahaj się, prześlij swoje cv i dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania:

  • Zamawianie produktów do zdjęć w systemie ERP
  • Monitorowanie terminowości zamówień
  • Przygotowywanie produktów do sesji fotograficznych pod względem jakości
  • Prowadzenie i analizowanie dokumentacji studia fotograficznego
  • Wykonywanie prac administracyjnych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze oczekiwania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela
  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej
  • Dokładność i rzeteność w działaniu
  • Wyokie umiejętności analityczne
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Co oferujemy?

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • Fundusz Socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do Kart Multisport
  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej

Proces rekrutacyjny

Jeśli oferta jest dla Ciebie interesująca, prześlij za pomocą przyciusku aplikuj.

Kontakt

Jeśli masz pytania odnośnie stanowiska, skontaktuj się z naszym Rekruterem Anią Trenogow at anna.trenogow@kramp.com