Logistic Specialist Service Technician - Automatyk Utrzymania Ruchu - Modła Królewska k. Konina

#REQ0011219

Automatyk Utrzymania Ruchu | Logistic Specialist Service Technician

Miejsce pracy: Modła Królewska k. Konina

Główne zadania:

  • Konserwacja i obsługa systemów logistycznych, szybka naprawa usterek technicznych oraz wykonywanie konserwacji zapobiegawczej

  • Terminowa realizacja prac konserwacji zapobiegawczej przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów oraz wysokiego poziomu dostępności instalacji

  • Wdrażanie nowych systemów logistycznych oraz zapobieganie awariom technicznym w systemach logistycznych

  • Rozwiązywanie awarii sprzętu lub oprogramowania w procesie logistycznym

  • Stałe wprowadzanie udoskonaleń w instalacjach logistycznych

  • Dokumentowanie błędów/konserwacji w systemie na podstawie metody Case-Based Reasoning

  • Przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa oraz terminowa realizacja powierzonych zadań

  • Realizowanie kluczowych wskaźników efektywności (KPI)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne, mile widziani także studenci kierunków technicznych

  • Techniczne doświadczenie zawodowe zdobyte w obszarze związanym z automatyką lub serwisem urządzeń

  • Wiedza z zakresu PLC, elektrotechniki, mechaniki i Siemes S7

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość systemu Golem

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy

  • Jasno określoną ścieżkę rozwoju

  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP

  • Fundusz Socjalny

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Dofinansowanie do Kart Multisport

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej