Account Manager

#REQ0012606

Dołącz do nad jako Account Manager i weź udział w budowaniu długoterminowych relacji z klientami, osiągając jednocześnie cele sprzedażowe poprzez oferty i rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Jako lider w swoim obszarze, będziesz zarządzać swoim terytorium sprzedaży w celu maksymalizacji zysków, współpracując blisko z naszym zespołem specjalistów ds. klientów. Twój wkład będzie kluczowy w zapewnieniu maksymalnej satysfakcji klientów i osiągnięciu rentowności, a także w realizacji naszej strategii sprzedaży poprzez skoncentrowanie się na sprzedaży wartości dodanej. Dołącz do nas i pomóż nam osiągnąć sukces!

Główne zadania:

  • poszerzanie strategii Kramp na lokalnym terytorium
  • gromadzenie, zarządzanie i przetwarzanie informacji o klientach, rejestrach klientów, rynkach, możliwościach rynkowych i trendach oraz przekazywanie informacji zwrotnych do FSM w celu przyczynienia się do rozwoju strategii
  • tworzenie konkretnego planu rocznego dla własnego terytorium, z wykorzystaniem dostarczonych narzędzi
  • postępowanie zgodnie z procesami sprzedaży Kramp w celu pozyskania, utrzymania i wzrostu klientów
  • proaktywna komunikacja i współpraca z odpowiednimi osobami w organizacji Kramp oraz z identyfikacja i uchwycenie możliwości pozyskiwania nowych klientów i prospektów
  • szkolenie klientów w zakresie korzystania ze sklepu internetowego oraz przedstawianie klientom korzyści wynikających z korzystania ze sklepu internetowego
  • identyfikacja potencjałów i potrzeb każdego klienta w celu stworzenia indywidualnej oferty Kramp
  • realizacja odpowiednich wskaźników KPI

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, techniczne/biznesowe lub równoważne wykształcenie średnie/zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość produktu i rynku
  • umysł biznesowy
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność posługiwania się innymi programami komputerowymi.
  • preferowana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wiedza na temat analizy i zarządzania relacjami z klientami.
  • dogłębna znajomość klienta i rynku
  • zorientowanie na rozwiązania, wydajność i zdolność do samodzielnej pracy
  • chęć do podróżowania

Oferujmy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • profesjonalne szkolenia i systemowe wdrożenie do pracy
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju
  • korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • nagrodę roczną uzależnioną od wyników KRAMP
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do Kart Multisport

Kim jesteśmy?

Jesteśmy wiodącą globalną firmą w sektorze rolniczym, zaangażowaną w dostarczanie wysokiej jakości produktów naszym klientom. Posiadając silną obecność w Europie, szczycimy się działalnością w obszarze handlu elektronicznego oraz innowacji. Naszym celem jest ułatwienie naszym klientom prowadzenia ich biznesu.

Praca w firmie Kramp oznacza współpracę z ponad 3000 międzynarodowymi kolegami z branży. Pomimo naszego rozmiaru, zachowaliśmy naszą silną rodzinna kulturę. Ludzie w firmie Kramp są entuzjastyczni, profesjonalni i zaangażowani. Mówimy w języku naszych klientów, rozumiemy ich wyzwania i zdobywamy ich zaufanie, aby przekroczyć ich oczekiwania. Myślimy i aktywnie pracujemy obok nich, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasza obietnica "To jest łatwe" jest zakorzeniona w naszej kulturze i DNA.

Procedura i kontakt

Jeśli czujesz się wyzwany powyższym opisem roli i wymaganiami, jesteśmy zainteresowani spotkaniem z Tobą. Prosimy skorzystać z przycisku aplikacji i przesłać swoje CV. Masz pytanie dotyczące tej oferty pracy? Proszę nie wahaj się skontaktować z Gabrielą Majchrzak (Specjalistka ds. Pozyskiwania Talentów). E-mail: gabriela.majchrzak@kramp.com