Młodszy Specjalista ds Danych Produktowych

#REQ0008524

Czym będziesz się zajmować?

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu Działu Danych Produktowych, który odpowiada za gromadzenie i przetwarzanie danych produktowych od dostawców.

Nasze oczekiwania:

•    Wykształcenie wyższe
•    Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
•    Dobra znajomość pakietu MS Office (Excell)
•    Umiejętność przetwarzania dużej ilość informacji, zdolności analityczne
•    Umiejętność szybkiego uczenia się, otwartość na nowe zadania
•    Umiejętność pracy w zespole
•    Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

Główne zadania na oferowanym stanowisku:

•    Gromadzenie danych produktowych od dostawców z różnych źródeł
•    Wprowadzanie lub import danych produktowych do systemów
•    Weryfikacja poprawności i spójności danych produktowych na każdym etapie ich przetwarzania
•    Uczestniczenie w projektach działu

Co oferujemy?

•    Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
•    Rodzinną atmosferę pracy
•    Współpracę z ludźmi pełnymi pasji
•    Profesjonalne szkolenia
•    Jasno określoną ścieżkę rozwoju
•    Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę