Bookkeeping Administrator SAS

#REQ0008869

Do Zespołu Faktur Dystrybucyjnych w ramach naszego Centrum Usług Wspólnych Kramp SAS poszukujemy osoby na stanowisko:

BOOKKEEPING ADMINISTRATOR

Modła Królewska, k. Konina

Czym będziesz się zajmować?

Osoba na tym stanowisku będzie częścią zespołu, który odpowiada za rejestrację faktur związanych
z procesami dystrybucji, weryfikowanie dokumentacji logistycznej i analizę danych.

Główne zadania:

  • Procesowanie faktur dystrybucyjnych
  • Aktualizowanie i zarządzanie Modelami Dystrybucji (Excel)
  • Przygotowywanie raportów i analiz, w szczególności w programie EXCEL
  • Sprawdzanie poprawności danych na dokumentach oraz analiza kosztów
  • Praca z systemem TMS
  • Wprowadzanie faktur i korekt transportowych do systemu
  • Nadzorowanie płatności i kontakt z kontrahentami
  • Pilnowanie stawek transportowych i terminów płatności
  • Ścisły kontakt z pozostałymi Działami (kosztowym, płatności, zakupowym, logistycznym)

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie B2 – warunek konieczny
  • Praktyczna znajomość MS Office
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność.
  • Umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  •  Wiedza finansowo-księgowa będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana wiedza z obszaru procedur związanych z logistyką i dystrybucją

Co oferujemy?

  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu  umowę o pracę
  • Rodzinną atmosferę pracy
  • Współpracę z ludźmi pełnymi pasji
  • Korzystanie z nowoczesnych narzędzi pracy
  • Profesjonalne szkolenia

Zgłoszenia (CV i list motywacyjny) przyjmujemy jedynie drogą elektroniczną

Odpowiadamy wyłącznie na wybrane oferty.

Ofert niewykorzystanych nie zwracamy.

Prosimy do aplikacji dołączyć następującą klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kramp SAS Sp. z o.o. oraz Kramp Sp. z o.o. (podmiot przetwarzający dane
w ramach umów o świadczenie usług) moich danych osobowych podanych przeze mnie dobrowolnie, które wykraczają poza katalog danych, jakich można żądać od kandydata na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy i innych właściwych ustaw, w celu rekrutacji oraz zatrudnienia. Zostałem poinformowany, że mam możliwość odwołania udzielonej zgody w każdym czasie, ale wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informujemy:
Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w związku z udziałem w procesie rekrutacji w celu przeprowadzenia rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu Pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez nas obowiązku nałożonego przepisami prawa, oraz na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Pana/Panią danych w związku z uczestnictwem w procesie rekrutacji.

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji można znaleźć w Personalnej Polityce Prywatności (www.kramp.com.pl/polityka-prywatnosci).